Energy Classic

Energy Classic Mieszanka zbóż z owsemZrównoważona pasza energetyczna do osiągania szczytowej formy. Energy Classic jest skomponowany na bazie sześciu wysokiej jakości zbóż, dzięki którym Państwa koń uzyska większą siłę i energię we właściwym czasie.

Energia z owsa szybko się uwalnia. Dzięki niej Energy Classic nadaje się szczególnie do dyscyplin, w których wymagane są krótkie, ale wyznaczone na określony punkt czasu osiągnięcia, jak np. jazda kłusem, sport jeździecki, skoki czy szczególne imprezy.

Ta mieszanka zbożowa z ważnymi witaminami i minerałami nadaje się szczególnie dla koni mało temperamentnych, które potrzebują trochę więcej energii. Działanie stymulujące wzrost energii przyczynia się do lepszej wytrzymałości i wpływa pobudzająco na temperament Państwa konia.

  • Wzrost energii
  • Dla szczytowych osiągnięć
  • Energia na miarę potrzeb
  • Zdrowa emanacja
  • Dobra przyswajalność

Skład: Czarny owies preparowany w specjalnym procesie, płatki kukurydziane i jęczmienne, prażona dmuchana kukurydza, prażone nasiona lnu, kiełki pszenicy i koncentrat aminokwasów, minerały, wszystkie ważne witaminy, żywe drożdże i oleje roślinne.

Zalecenia żywienia:
Z Hartog Lucerne-mix: około 2 – 3 kg Energy Classic dziennie / konia
Bez Hartog Lucerne-mix: około 3 – 5 kg Energy Classic dziennie / konia
Sportowe kuce otrzymują 1/3 do około połowy tej ilości
worek 20kg