Balance

BalanceHartog Balance jest starannie dobranym müsli na bazie produktu Hartog Lucerne, eterycznych olejków, ziół i najlepszego wysokowartościowego produktu Hartog Energy Getreidemixe. W ten sposób karmią Państwo swojego konia lub kuca wszystkim, co potrzebne jest dla jego zdrowia i wzmocnienia odporności.

  • Kompletne wyżywienie dla koni rekreacyjnych i mających lekką pracę
  • Z ziołami i olejkami eterycznymi
  • Niska zawartość energetyczna i niska zawartość białka
  • Bogata w włókna Hartog Lucerne -> zwiększa częstotliwość żucia i zapewnia optymalną florę bakteryjną jelit
  • Korzystna cena w stosunku do jakości

Od kuca rekreacyjnego do konia sportowego

Balance Strukturmüsli jest idealne dla naturalnego żywienia wszystkich koni i kucy. Dla koni rekreacyjnych i koni dla hobbystów müsli jest pełnowartościową paszą, która może być stosowana bez żadnych dodatków. Receptura została tak zrównoważona, że Państwa koń lub kuc otrzyma właściwą ilość witamin, minerałów i energii. Nadaje się również jako smaczne uzupełnienie racji żywieniowych. Dla wyczynowych koni sportowych i kuców Balance Strukturmüsli jest idealny jako naturalna i wysokiej jakości pasza bazowa.

Wszystko dla dobrego zdrowia

Balance Strukturmüsli zawiera wyłącznie czyste i naturalne składniki. Obok 100 % roślinnych i wysokiej wartości witamin Balance jest wzbogacony w bogatą w składniki lucernę. O lucernie wiadomo, że stymuluje florę bakteryjną jelit i ma wpływ na optymalne trawienie. Wartościowe zioła i oleje eteryczne działają dobrze na drogi oddechowe i wpływają korzystnie na przemianę materii. Podsumowując: Balance jest zrównoważoną kompletną karmą, która ma także niską zawartość białka.

Skład: Hartog Lucerne, płatki kukurydziane i jęczmienne, prażona dmuchana pszenica, rozdrobniony jęczmień, kiełki pszenicy, prażone nasiona lnu, drożdże piwne, prażone ziarna soi i koncentrat aminokwasów, minerałów, wszystkich ważnych witamin, olejów roślinnych, melasy, koniczyny, olejów eterycznych i wielu różnych ziół.

Zalecenia żywienia:
Lekka praca: 2,5 – 3,5 kg dziennie z wystarczającą ilością paszy objętościowej
Średnia /ciężka praca: uzupełnić produktem Concept lub Energy Getreidemixe
Kuce otrzymują 1/3 do około połowy tej ilości.
worek 20kg