Filozofia firmy

W roku 1950 mój ojciec rozpoczął budowę suszarni paszy zielonej, kierując się następującą maksymą „Nie musisz robić tego, co już robią lub umieją robić inni”. Motto to aktualne jest w firmie Hartog do dnia dzisiejszego.

Dobrym przykładem jest rozpoczęcie produkcji mieszanka lucerny wprowadzonej na rynek w roku 1991.Jest to jedyny w swoim rodzaju produkt cieszący się niebywałym powodzeniem na rynku holenderskim. Dla firmy oznaczało to początek nowej gałęzi, czyli suszenie pasz zielonych stosowanych w hodowli koni. Naszym celem było stworzenie kompletnego pakietu i w związku z tym poszerzaliśmy nasz asortyment z roku na rok o rozmaite pasze treściwe.

W roku 1996 nastąpiło otwarcie naszego biura w Niemczech, w Bad Bentheim. W międzyczasie pasze nasze docierały na rynki całego świata poprzez Europę do krajów Dalekiego Wschodu, Japonii i Dubaju. Jesteśmy dumni z tego, że od roku 1992 konie z medalami mistrzowskimi w skokach karmione są naszymi mieszankami z lucerną. Są to: Franke Sloothaak, Rodrogo Pessoa, Dermot Lennon, a czwartym koniem jest Jos Lansinck, który w roku 2006 zdobył złoty medal. Wszyscy klienci firmy Hartog są zadowoleni z jej osiągnięć.

W roku 2007 zainstalowaliśmy nową linię do produkcji podręcznych 20 kg bali pasz objętościowych dla koni. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości pasze objętościowe stale wzrasta, ponieważ rośnie świadomość wynikających stąd korzyści.

Rozmaitość oferowanych przez nas rodzajów pasz objętościowych i wysokiej jakości pasze treściwe różnią się od pasz innych producentów. Jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie dla każdego konia skład pasz objętościowych i treściwych.

Dobre samopoczucie, zdrowie, wzrost wydajności to wynik badań naukowych prowadzonych przez firmę Hartog.