Concept

Concept Granulat ziołowyW ostatnich latach bardzo zmieniło się podejście do żywienia koni. Wcześniej zarzekano się, że istnieje tylko jednostronna cudowna dieta tj. „chleb żytni z jajkami”. Obecnie mamy na rynku taką różnorodność pasz i suplementów, że konie i kuce są często przekarmiane. Dlatego produkt Hartog Concept jest jedynym w swoim rodzaju zrównoważonym i kompletnym pożywieniem, w którym podajecie Państwo swojemu koniowi czy kucowi wszystko, czego potrzebuje on dla zdrowia i szczytowej formy.

  • Kompletna i lekkostrawna pasza treściwa – wszystko w jednym
  • Składająca się z pełnych zbóż, bogatej w ciała balastowe lucerny oraz wszystkich ważnych witamin i minerałów
  • Zawiera zrównoważoną mieszankę naturalnych ziół i innych składników pobudzających trawienie

Koncepcja szczytowej formy

Wielu czołowych sportowców karmiących konie paszą Hartog Concept wykazało, że jest ona idealną paszą dla koni. I słusznie: Concept zawiera wszystko, co jest niezbędne dla dobrej kondycji, błyszczącej sierści, giętkich mięśni, mocnych kości i ścięgien. Poza tym zrównoważone ilości wapnia, fosforu i magnezu przyczyniają się do rozładowania napięcia, co redukuje niebezpieczeństwo urazu.

Pełnowartościowe substancje odżywcze dla optymalnego trawienia

Trawienie ma bardzo duże znaczenie dla uruchomienia mechanizmów obronnych. Duże obciążenie niepełnowartościowymi substancjami odżywczymi, jak resztkami i odpadkami, a także nadmiar dodatkowych witamin i minerałów oraz preparatów odbudowujących kości nie wyjdzie Państwa koniowi czy kucowi na dobre.

Hartog Concept zawiera wyłącznie pełnowartościowe substancje odżywcze i jest dopasowany w całości do aparatu trawiennego konia i kuca. Podstawę tworzy lucerna bogata w ciała balastowe, czyste zboża jak owies, jęczmień, kukurydza i pszenica. Bazę wzbogacono nasionami lnu, witaminami, minerałami i sprawdzoną mieszanką naturalnych ziół. Wysokiej jakości zioła zapewniają dobrą przyswajalność. Krótko mówiąc: Hartog Concept zawiera wszystko, co jest potrzebne, aby utrzymać organizm w należytym stanie i zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie.

Wysoki stopień oddziaływania – 25 procent oszczędności karmy

Hartog Concept jest niezmiernie oszczędny w użyciu. Ponieważ zawiera wyłącznie pełnowartościowe substancje odżywcze i mieszankę ziół dla optymalnego przyswajania, wystarczy Państwu 25 % naszej paszy, nie narażając przy tym konia na jakikolwiek uszczerbek. Proszę obliczyć, ile Państwo zaoszczędzą. Karmicie Państwo swojego konia najlepszym produktem i do tego po rozsądnej cenie!

Zalecenia żywieniowe:
Około 2-3 kg Hartog Concept dziennie / konia
Sportowe kuce otrzymują od 1/3 do około połowy tej ilości

Cena:
91zł – worek 20kg  79zł