Care Promise

Care Promise KräutermashJest idealnym uzupełnieniem i smacznym wariantem planu żywieniowego. Zaostrza apetyt, stymuluje przemianę materii, wspomaga trawienie i zapewnia zaopatrzenie w witaminy, minerały, elementy śladowe i elektrolity. Kräutermash zapewnia również wyraźnie szybszą regenerację po obciążeniu i narażeniu na stres.

Care PromisePodczas i po nadmiernym wysiłku

Jeśli koń lub kuc ma być poddany intensywnym wyczynom, ważne jest, aby pamiętać o uzupełnieniu utraty płynów i minerałów. Od czasu do czasu lub w czasie przerwy pomiędzy zawodami można karmić małymi ilościami Kräutermash w połączeniu z włóknami, np. Lucernemix. Zaleca się podawanie pod koniec dnia lub po wyczerpujących zawodach poprzez zmieszanie z ciepłą wodą w celu odbudowania gospodarki minerałowej i uzupełnienia elektrolitów. Zdrowa nagroda dla Państwa konia!

  • Smaczny wariant zastępujący wieczorną rację
  • Dla szybszej regeneracji po obciążeniu i stresie
  • Wspomaga trawienie
  • Łatwy do zjedzenia także dla starych koni mających prob lemy z zębami
  • Z pyszną mieszanką ziół
  • Można karmić na sucho i z wodą

Skład: Hartog Care Promise Kräutermash zawiera czarny owies, płatki jęczmienne, płatki kukurydziane, pszenica preparowana, kiełki pszenicy, nasiona lnu, prażone ziarna soi i mieszanka ziół składająca się z pokrzywy, mięty, eukaliptusa, tymianku, czosnku, suszonych warzyw (marchwi, selera bulwiastego, szczypiorku), minerałów i elektrolitów.

Zalecenia żywieniowe:
2 x tygodniowo namoczyć (koniecznie w ciepłej wodzie) około 2 kg Kräutermash i karmić na
ciepło. Ewnetualnie Kräutermash można podawać na sucho
worek 15kg